به ما ملحق شو!
تماس با ما!
ما رو دنبال کن!
ما رو دنبال کن!
رزرو هتل با بهترین قیمت

       شرکت توسعه هتل سازی دریا پس از فعالیت های گسترده در زمینه سفر و گردشگری هم اکنون با سایت مسافر 24 امکان رزرو آنلاین هتل های داخلی  و خارجی را فراهم نموده است. رزرو هتل بخش اصلی هر سفر و اقامتی است. دریاگشت نیلگون به دنبال این است که تجربه سفری لذت بخش داشته باشید. کافی است وارد تب هتل داخلی و خارجی شده و نام شهر مقصد مورد نظر خود، به همراه تاریخی که قصد سفر دارید را وارد کنید، تا لیست هتل های موجود برای شما نمایش داده شود. با مشاهده لیست هتل ها و مقایسه قیمت و امکانات می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین گزینه را به صورت آنلاین رزرو و واچر هتل را دریافت کنید.

      علاوه‌ بر‌این، در صفحه مربوط به هر هتل می‌توانید به اطلاعاتی نظیر مشخصات هتل‌، تصاویر، امکانات هتل و اتاق ها، موقعیت جغرافیایی، فاصله و سطح دسترسی به مراکز مهم شهر، میزان رضایت‌مندی مشتریان از هتل و بسیاری گزینه‌های دیگر دسترسی داشته باشید. همچنین وجود قوانین هر هتل در صفحه مختص به آن، باعث می‌شود تا پس از رزرو هتل، دچار مشکل نشوید. برای مثال اگر برای هتلی امکان کنسلی آنلاین وجود نداشته باشد، در صفحه قوانین هتل ذکر می‌شود و شما با آگاهی از اینکه هتل مدنظرتان امکان کنسلی آنلاین دارد یا خیر، اقدام به رزرو می‌کنید. پس حتما قبل از رزرو آنلاین هر هتل، صفحه قوانین مربوط به آن را مطالعه کنید.

     همچنین واچر رزرو هتل خود را حتما و همیشه همراه خود داشته باشید. یک جای امن این فایل الکترونیکی را ذخیره کنید و خیال‌تان از بقیه بخش‌های سفر راحت خواهد شد. از همین‌جا اقدام به رزرو آنلاین هتل کنید و سفری خوب را در پیش داشته باشید.

     پشتیبانی دریاگشت نیلگون مفتخر است که درهر ساعت از شبانه‌روز و هر روز از هفته پاسخگوی شما است. تنها لازم است که با ما تماس بگیرید یا به صورت تیکت و آنلاین از ما درخواست پشتیبانی کنید.