به ما ملحق شو!
تماس با ما!
ما رو دنبال کن!
ما رو دنبال کن!
خرید بلیط هواپیما

    مجموعه خدمات گردشگری و سفر شرکت توسعه هتلسازی دریا هر سال گسترده از پیش شده است.  ما تلاش کردیم تا روند خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین را تبدیل به تجربه ای لذت بخش و مطمئن کنیم.  بنابراین امکان خرید بلیط هواپیمایی از ایرلاین های مختلف داخلی و بین المللی در مسافر 24 فراهم شده است.

    خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین با بهترین قیمت و دسترسی به تمامی پروازها در کوتاه ترین زمان ممکن برای خرید در مسافر 24 وجود دارد. مسافر 24 امکان رزرو بلیط هواپیما با بهترین قیمت را به شما ارائه می دهد اما مسائل دیگری نیز در این مسئله تاثیر به سزایی دارند که مورد توجه قرار می گیرند مانند میزان بار مجاز، روزهای هفته، ساعت پرواز که بهتر است قبل از انتخاب بلیط مورد توجه قرار بگیرند.

     قبل از برنامه ریزی برای سفر و تهیه بلیط هواپیما بهتر است با انواع بلیط، مزایا و شرایط کنسلی هر کدام آشنا شوید. دقت داشته باشید که شرایط کنسلی در ایرلاین های مختلف و با توجه به نوع بلیط متفاوت است.  پس از انتخاب بلیط مورد نظرتان، ابتدا اطلاعات مسافران را با دقت وارد کرده و در نهایت خرید اینترنت بلیط را با استفاده از کارت های عضو شتاب انجام دهید. پس از تکمیل مراحل، بلیط هواپیما بلافاصله به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

     مسافر 24 به شما این اطمینان را می دهد که در 24 ساعت 7 روز هفته پاسخگوی شما خواهد بود. پس در صورت نیاز با پشتیبانی تماس بگیرید.